Edu-okul Apk

3.20.0.8

Online Education Services
Download APK
0/5 No Votes
Developer
Edutopya
Upgrade
September 11, 2021
Version
3.20.0.8
Requirements
4.4 And Up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Edu-okul Apk

Mizacına uygun, yaparken seni mutlu edecek iş nedir? Bu işi yapabilmek için seçmen gerek mesleğe, bu mesleğin eğitimini alacağın fakülte ve bu fakültenin bulunduğu üniversite tercihine birlikte karar veriyoruz. Çünkü seveceğin işi yapman bizim için önemli.
Orion Eğitim Modeli ile sana, öğrenmek için en verimli olduğunu düşündüğün saat ve mekânda çalışma özgürlüğü veriyor, tüm derslerin tüm konularını eksiksiz anlayarak hedeflerine emin adımlarla ulaşmanı sağlıyoruz.
Biliyoruz ki sende tüm arkadaşların gibi farklısın; alışkanlıkların, çalışma saatlerin, öğrenme stilin ve hatta yeteneklerin. Bu yüzden hedeflerini doğru belirlemek ve sana doğru çalışma yöntemini uygulamak için seni tanımamız önemli.

Mentörlük ve rehberlik hizmetlerimiz sayesinde ilk olarak mizaç belirleme testi ile mizacını belirliyor, ardından öğrenme stili testi ile öğrenme stilini tespit ediyoruz. Sonrasında ise öğrenme stilinin görsel veya işitsel olmasına göre Edutopya’nın stüdyo veya tablet ders anlatım videolarından hangisinin sana uygun olduğuna karar veriyoruz.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *